XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów

 

W czwartek (11 listopada) odbył się XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny „Szlakiem Walk Legionistów” w Bydlinie.  Odbyły się także zawody dla dzieci na dystansie od 60 do 800m. Na starcie stanęli zawodnicy z różnych województw, wśród nich także uczniowie naszej szkoły przygotowywani przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zacięta rywalizacja trwała do samego końca.

 

Uczniowie  z klas 4-8 którzy wywalczyli miejsce na podium:

 

Na dystansie 200 m pierwsze miejsce zajęła Alicja Barczyk z klasy 4

 

Na dystansie 200 m drugie miejsce zajął Szymon Barczyk z klasy 4

 

Na dystansie 800m trzecie miejsce zajął Kacper Barczyk z klasy 7a

 

Uczniowie biorący udział w zawodach:

 

Banyś Mikołaj kl.4

Lis Stanisław kl.4

Marcinkowski Filip kl.4

Opiłka Paweł kl.4

Świda Bartłomiej kl.4

Zawada Kinga kl.4

 

Basoń Daria kl.5a

Szwajcowski Bartosz kl.5a

Ostrowski Bartosz kl.5a

Struzik Michał kl.5a

Kościelniak Krzysztof kl.5a

Gil Katarzyna kl.5a

Szot Mikołaj kl.5a

Cupiał Emilia kl.5a

 

Ścisłowska Maria kl.5b

Marcinkowski Wiktor kl.5b

Smętek Hubert kl.5b

Mucha Kacper kl.5b

Ćwik Krzysztof kl.5b

Leśniak Michalina kl.5b

Kapuściński Maciek kl,5b

Nowak Emilia kl.5b

 

Szopa Wojciech kl.6a

Kamionka Aleksander kl.6a

 

Chłosta Jagoda kl.7a

Kalarus Emilia kl.7a

Kulawik Filip kl.7a

Struzik Łukasz kl.7a

Oleksy Wiktor kl.7a

Basoń Rita kl.7a

 

Zawada Krystian kl.7b

 

Nocoń Amelia kl.8a

Smętek Agata kl.8a

Kamionka Weronika kl.8a

Grzanka Maciej kl.8a

Mazur Oskar kl.8a

 

Żurek Julia kl.8b

Chochół Kamila kl.8b

Szwajcowska Zuzanna kl.8b

Sikora Radosław kl.8b

Szot Patryk kl.8b

Gajowczyk Mateusz kl.8b

Bryl Klaudiusz kl.8b

Zawody w biegu dla dzieci oraz IV Zawody Nordic Walking dla dzieci i młodzieży przedszkolaki i uczniowie klas I – III

 

            Najmłodsze dzieci również bardzo chętnie uczestniczyły w zawodach. Wśród przedszkolaków brali udział między innymi następujące osoby: Maksymilian Pałka, Nikola Galas, Gabriel Barczyk, Filip Bąba, Franciszek Kulawik, Dominik Chochół, Lena Barczyk, Patryk Ostrowski, Nadia Samoiluk.

Na dystansie na 60 m na podium stanęli:

  • Adam Mstowski zajmując pierwsze miejsce,
  • Filip Szot – trzecie miejsce.

Natomiast w zawodach nordic walking na dystansie 400 m w kategorii dzieci do lat 10 :

  • Oliwia Pałka III b – pierwsze miejsce
  • Zuzanna Galas III b – drugie miejsce
  • Maksymilian Pałka przedszkole – trzecie miejsce

Na dystansie 800 m w kategorii powyżej 10 lat:

  • Julia Żurek VIII b – drugie miejsce
  • Emilia Kalarus VII a i Zuzanna Szwajcowska kl. VIII b –  III miejsce ex aequo

Uczniowie biorący udział z kl. I :

  • Mateusz Banyś
  • Aleksander Rembek
  • Sebastian Chochół
  • Paweł Kowal
  • Nadia Mól
  • Tymoteusz Grzanka

Uczniowie biorący udział z kl. II :

  • Inez Barczyk
  • Maksymilian Kamionka
  • Dawid Rogozik
  • Oliwia Miąsko

Uczniowie biorący udział z kl. III a  :

  • Maciej Dańda
  • Maria Gonera
  • Jan Grądziel
  • Jan Jagła
  • Bartosz Trólka

Uczniowie biorący udział z kl. III b  :

  • Zuzanna Galas
  • Maja Mstowska
  • Oliwia Pałka
  • Roksana Samoiluk
  • Krzysztof Szot
  • Wojciech Świda

Na podium stanęli: w biegu na dystansie 100 m chłopcy pierwsze miejsce zajął Mateusz Banyś z kl. I, natomiast na dystansie 200 m chłopcy trzecie miejsce zajął Krzysztof Szot z kl. III b.

 

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY.